Mokėkite su GOOGLE PAY™ greitai ir patogiai

„Google Pay“ yra greitas, paprastas ir saugus būdas mokėti „Android“ įrenginiu su KREDA kortele. Mokėkite daugelyje parduotuvių visame pasaulyje, kur priimami bekontakčiai mokėjimai. 

Google Pay yra Google LLC prekinis ženklas.

Empty

🗸 Paprasta aktyvacija

Pridėkite „KREDA Prepaid Mastercard®” mokėjimo kortelę akimirksniu prie „Google Pay“ programėlės.

🗸 Greita

„Google Pay“ yra greitesnė ir paprastesnė mokėjimo priemonė nei mokėjimas fizine kortele. Atsiskaitykite greitai parduotuvėse, internetinėse svetainėse ir programėlėse.

🗸 Bekontakčiai mokėjimai

Paveikslėlis3„Google Pay“ priimama daugumoje vietų Lietuvoje ir visame pasaulyje. Atsiskaityti galite mokėdami visur, kur matote bekontakčių mokėjimų simbolį.

🗸 Patogu

Atlikite bekontakčius mokėjimus savo „Android“ telefonu – atrakinkite telefoną ir tiesiog priglauskite jį prie skaitytuvo, kol pamatysite varnelę.

🗸 Paprasta ir saugu

„Google Pay“ naudodama vieną iš pažangiausių pasaulyje saugos infrastruktūrų apsaugo jūsų mokėjimo informaciją naudodama kelis saugos lygius, kad jūsų paskyra būtų saugi.

Google Pay™”

,,Google Pay“ yra greitas, paprastas ir saugus būdas mokėti Android įrenginiu su „Kreda Mastercard®”kortele. Mokėkite daugelyje parduotuvių Lietuvoje ir visame pasaulyje, kur priimami bekontakčiai mokėjimai. Spustelėkite čia, jei norite rasti daugiau informacijos apie ,,Google Pay“.

Naudokite ,,Google Pay“ visur, kur matote bekontakčių atsiskaitymų simbolį

Kaip atsiskaityti naudojant ,,Google Pay“?

1 žingsnis: Atrakinkite išmanųjį telefoną.

2 žingsnis: Priartinkite viršutinę išmaniojo telefono dalį prie bekontakčio skaitytuvo ir laukite signalo.

3 žingsnis: Mokėjimas atliktas!

 

KU „Litas” administracija