Kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir į kredito uniją LITAS vykti tik esant būtinybei

Mieli klientai,

Vertindami esamą koronaviruso grėsmę ir imdamiesi prevencinių veiksmų, norime užtikrinti Jūsų ir darbuotojų saugumą, todėl kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir nevykti į uniją. Jeigu vis tik neatidėliotinai turite atvykti į uniją – prašome prieš vykstant paskambinti mums tel. +370 685 62121 arba +370 37 330779.

Iki kovo 30 d. keičiamas klientų aptarnavimo pobūdis unijos patalpose:

  • Klientai, pageidaujantys įnešti arba išsigryninti pinigus, atlikti mokėjimus ar gauti kitas bankines paslaugas, į unijos patalpas bus įleidžiami tik po vieną;
  • Klientai, pageidaujantys pasikonsultuoti dėl įvairių tipų kreditų, bus aptarnaujami tik tel. ar e-paštu.
  • Darbo laikas nuo 9.00 val iki 15.00 val.

Rekomenduojame, esant galimybei, rinktis elektroninius klientų aptarnavimo kanalus: kasdienes operacijas atlikti per el. bankininkystę, esant klausimams skambinti į uniją, norint atlikti grynųjų pinigų operacijas – rinktis bankomatų paslaugą.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, rekomenduojame vengti grynųjų pinigų ir rinktis bekontaktį atsiskaitymą. Jeigu visgi naudojatės bankomatu, kurie yra reguliariai dezinfekuojami, mūvėkite pirštines arba vėliau nepamirškite nusiplauti rankų.

Būkime sąmoningi ir sveiki.

Jūsų
kredito unija LITAS

Susisiekite su mumis

Internetu
El. paštu: labas@unijalitas.lt

 Skambinkite
+370 685 62121; +370 37 330779

Darbo dienomis 9.00 – 15.00 val.